O nas

T   R   A   D   Y   C   J   A

Hyundai Szpot Poznań – Swarzędz jest jednym salonów samochodowych należących do Ewa Szpot Sp. z o.o. Możemy pochwalić się ponad dwudziestopięcio tradycją na rynku motoryzacyjnym. Współpracę z Hyundaiem rozpoczęliśmy w 2003 roku i jesteśmy autoryzowanym dealerem oraz serwisem samochodów tej marki.

Nasze nowoczesne obiekty mieszczą się w Swarzędzu pod Poznaniem, przy ulicy Wrzesińskiej 174. Jesteśmy częścią Miasteczka Samochodowego Szpot, w którym w jednym miejscu oferowane są samochody wielu marek. Dzięki temu proponujemy szeroki pakiet usług - od sprzedaży samochodów nowych i używanych, po kompleksową obsługę serwisową i blacharsko-lakierniczą. Każdego klienta rozpatrujemy indywidualnie, a usługi finansowe i ubezpieczeniowe zapewniane są przez renomowane instytucje.

W   Y   R   Ó   Ż   N   I   E   N   I   A

Ostatnie lata są szczególnymi w działalności firmy. Zostaliśmy laureatem między innymi Gazel Biznesu 2011 zajmując 5 miejsce w Wielkopolsce (drugim najobfitszym w Gazele regionie) spośród 438 firm w rankingu najbardziej dynamicznych polskich małych i średnich przedsiębiorstw. W zestawieniu Diamentów Forbesa 2012 jesteśmy najwyżej sklasyfikowanym dealerem w Wielkopolsce (w grupie firm od 5 do 50 mln PLN). Rok 2011 przyniósł także członkostwo w prestiżowym klubie Dealer Frontier Club zrzeszającym najlepszych dealerów marki Hyundai w Europie (jako jedyny w Wielkopolsce). Potwierdzeniem skutecznego zarządzania firmą jest 16 miejsce Prezes Ewy Szpot na polskiej liście 100 Kobiet Biznesu 2011. Znaczące nagrody i wyróżnienia świadczą o tym, iż firma Ewa Szpot Sp. z o.o. jest wiarygodnym partnerem w biznesie.

W   A   R   T   O   Ś   C   I

Naszą podstawową wartością w firmie Ewa Szpot Sp. z o.o. jest dbałość o całkowite zadowolenie izaspokojenie potrzeb naszych Klientów. Wewnętrzne badania dowodzą, że już co czwarta osoba odwiedzająca nasz salon trafia do nas z polecenia lub jest lojalnym Klientem od wielu lat. Taki wynik na pewno nie byłby możliwy do osiągnięcia, gdyby nie wysoki poziom usług świadczonych przez naszą firmę. Potwierdza to działanie zgodne z systemem zarządzania jakością ISO wdrożonym już  w 1999 roku. Doświadczenie oraz profesjonalizm naszych pracowników pozwoli spełnić wszelkie Państwa motoryzacyjne oczekiwania.Zapraszamy do salonu Hyundai

Szpot Poznań - Swarzędz