O nas

Na krajowym rynku usług motoryzacyjnym jesteśmy obecni już 30 lat. Z naszych salonów wyjechało kilkadziesiąt tysięcy nowych samochodów, a stacje serwisowe odwiedziło dotychczas niemal 200 000 klientów.

Wielokrotnie znaleźliśmy się w gronie największych firm samochodowych w kraju w Rankingu Top50 Dealerów. Wśród wielu wyróżnień jest Godło Promocyjne „Teraz Polska”, które otrzymaliśmy jako pierwsza firma handlowo-usługowa branży motoryzacyjnej w Polsce. Kompleksową ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i do firm.

Mamy doświadczenie nie tylko w sprzedaży samochodów nowych oraz obrocie samochodami używanymi, ale również w usługach finansowania, serwisowaniu, likwidacji szkód komunikacyjnych i ubezpieczeniach, a także w wynajmie samochodów. Dysponujemy Stacjami Kontroli Pojazdów, w których można wykonać badanie techniczne pojazdów wszystkich marek do 3,5 tony.

T   R   A   D   Y   C   J   A

Hyundai Szpot jest jednym z 8 naszych salonów samochodowych. Możemy pochwalić już trzydziestoletnią tradycją na rynku motoryzacyjnym. Współpracę z Hyundaiem rozpoczęliśmy w 2003 roku i jesteśmy autoryzowanym dealerem oraz serwisem samochodów tej marki.

Nasze obiekty mieszczą się w Swarzędzu pod Poznaniem, przy ulicy Wrzesińskiej 174. Jako dealer wielomarkowy w jednym miejscu oferujemy samochody wielu marek. Dzięki temu mamy możliwość zaproponowania szerokiego pakietu usług - od sprzedaży samochodów nowych i używanych, kompleksową obsługę serwisową i blacharsko-lakierniczą, aż po usługi finansowe i ubezpieczeniowe. 

W   Y   R   Ó   Ż   N   I   E   N   I   A

W roku 2011 zostaliśmy laureatem między innymi Gazel Biznesu 2011 zajmując 5 miejsce w Wielkopolsce (drugim najobfitszym w Gazele regionie) spośród 438 firm w rankingu najbardziej dynamicznych polskich małych i średnich przedsiębiorstw. W zestawieniu Diamentów Forbesa 2012 jesteśmy najwyżej sklasyfikowanym dealerem w Wielkopolsce (w grupie firm od 5 do 50 mln PLN). Rok 2011 przyniósł także członkostwo w prestiżowym klubie Dealer Frontier Club zrzeszającym najlepszych dealerów marki Hyundai w Europie (jako jedyny w Wielkopolsce). Potwierdzeniem skutecznego zarządzania firmą jest 16 miejsce Prezes Ewy Szpot na polskiej liście 100 Kobiet Biznesu 2011. Znaczące nagrody i wyróżnienia świadczą o tym, ze jesteśmy wiarygodnym partnerem w biznesie.

W   A   R   T   O   Ś   C   I

Naszą podstawową wartością jest dbałość o całkowite zadowolenie i zaspokojenie potrzeb naszych Klientów. Wewnętrzne badania dowodzą, że już co czwarta osoba odwiedzająca nasz salon trafia do nas z polecenia lub jest lojalnym Klientem od wielu lat. Taki wynik na pewno nie byłby możliwy do osiągnięcia, gdyby nie wysoki poziom usług świadczonych przez naszą firmę. Potwierdza to działanie zgodne z systemem zarządzania jakością ISO wdrożonym już  w 1999 roku. Doświadczenie oraz profesjonalizm naszych pracowników pozwoli spełnić wszelkie Państwa motoryzacyjne oczekiwania. Zapraszamy do salonu i serwisu Hyundai Szpot

Szpot – Jesteśmy Najbliżej, to nie tylko nasza misja, ale przede wszystkim chęć udzielania fachowej pomocy, koncentrowanie się na Waszych aktualnych potrzebach oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom.

Salon Online Salon Online