Promocja na akcesoria

Radość podróżowania

Gdziekolwiek chcesz podróżować swoim samochodem Hyundai nasze akcesoria sprawią, że droga upłynie Ci przyjemniej i łatwiej. Poznaj naszą szeroką, doskonale dopasowaną ofertę oryginalnych akcesoriów.

Oryginalne akcesoria Hyundai stworzone, by być tam, gdzie Ty 

Gdziekolwiek chcesz podróżować swoim samochodem Hyundai nasze akcesoria sprawią, że droga upłynie Ci przyjemniej i łatwiej. Poznaj naszą szeroką, doskonale dopasowaną ofertę. Już teraz w promocji na sezon wiosenno-letni znajdziesz wszystko to, co przydaje się w drodze na Twoje wymarzone wakacje - haki holownicze, bagażniki i boxy dachowe, uchwyty rowerowe, ochronne wykładziny bagażnika, siatki na drobiazgi i inne niezbędne akcesoria. Sprawdź nasze ceny, a wakacje staną się jeszcze przyjemniejsze!

Pakowanie się nigdy nie było tak proste

Bagażnik dachowy da Ci możliwość zabrania na wakacje wszystkiego, co może się przydać. Pojemne boxy dachowe zmieszczą dodatkowe torby, a uchwyty rowerowe pozwolą zabrać ze sobą ulubiony sprzęt.

Bagażniki dachowe tylko teraz taniej - rabat 20%

Uchwyt rowerowy tylko teraz taniej - rabat 20%

Gdy Twoje potrzeby są naprawdę wielkie

Oryginalny hak holowniczy to bezpieczeństwo, komfort i swoboda - możesz podróżować z przyczepą, platformą rowerową, holować swoją ulubioną łódkę czy co tylko będziesz potrzebować.

Haki holownicze tylko teraz taniej - rabat do 35% w zależności od modelu samochodu

Platforma rowerowa tylko teraz taniej - rabat 20%

Zarządzaj przestrzenią

Z naszymi akcesoriami każda wyprawa będzie bezpieczna i przyjemna. Wykładzina bagażnika zabezpieczy go przed zabrudzeniem przy powrocie z plaży, siatka na fotel pasażera pozwoli uporządkować wnętrze, a wieszak na zagłówek sprawi, że Twoje ubranie wciąż będzie wyglądać świeżo.

Wykładzina bagażnika tylko teraz już od 144 zł brutto w zależności od modelu samochodu

Siatka na fotel pasażera tylko teraz już za 120 zł brutto

Wieszak na ubrania tylko teraz już za 190 zł brutto

Pobierz cennik