Potężna dawka adrenaliny.

Hyundai i30 Fastback N został zaprojektowany tak, aby wyróżniać się na ulicy, jednocześnie zapewniając czyste, pełne emocje z jazdy. Dzięki ulepszonemu układowi napędowemu i konstrukcji, prowadzi się go równie przyjemnie, jak wygląda.

Ekscytujące osiągi w wyrafinowanym stylu.

Dzięki wydłużonej sylwetce i pochylonej linii dachu, nowy Hyundai i30 Fastback N zapewnia ekscytujące osiągi w wyrafinowanym stylu. To stylowe 5-drzwiowe "hot coupe", wzbogacone o wszystkie aktualizacje osiągów i nową inteligentną technologię, zapewnia potężną dawkę adrenaliny z czystą elegancją.
Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. close-up of the turbocharged engine inside the new Hyundai i30 Fastback N

  Poczucie mocy.

  Ulepszony pakiet Performance zapewnia moment obrotowy 280 KM i 392 Nm, co zapewnia wysoką responsywność, lepsze przyspieszenie i znacznie więcej zabawy.

 2. N DCT 8-speed dual clutch transmission inside the new high-performance Hyundai i30 Fastback N

  Skrzynia N DCT.

  Jeszcze więcej radości z jazdy: 8-biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów typu mokrego z łopatkami zmiany biegów i nowymi funkcjami N Performance, zapewnia jeszcze bardziej sportowe wrażenia z jazdy.

 3. close up of the 10.25" touchscreen inside the new Hyundai i30 Fastback N

  N Grin Shift.

  Naciśnij i uśmiechnij się – uwolnij pełną wydajność N przez 20 sekund za pomocą jednego przycisku. Ciesz się maksymalnym momentem obrotowym i przyspieszenie, wyjątkowym dźwiękiem wydechu.

  Muzyka dla Twoich uszu. Podgłośnij!

  Lepszy niż jakakolwiek playlista, potężny warkot znakomicie dostrojonego układu wydechowego i30 Fastback N to muzyka dla uszu entuzjastów osiągów. Dźwięki wydechu to słodko brzmiące przypomnienie, że i30 Fastback N jest skonfigurowany tak, aby w momencie naciśnięcia pedału gazu przeszył Cię inspirowany wyścigami dreszczyk emocji.⁠

  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. close-up of the turbocharged engine inside the new Hyundai i30 Fastback N

   Osiągi.

   Główne zmiany obejmują: dwusprzęgłową skrzynię biegów N DCT z łopatkami zmiany biegów oraz zwiększoną moc i moment obrotowy w pakiecie Performance.
  2. menu screen of the upgraded 10.25" touchscreen inside the new Hyundai i30 Fastback N

   Łączność.

   Bluelink® pozwala sterować samochodem za pomocą telefonu lub głosu. Usługi Hyundai LIVE dostarczają w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym i parkowaniu oraz wiele, wiele więcej.
  3. schematic of the advanced SmartSense safety features of the new Hyundai i30 Fastback N

   Bezpieczeństwo.

   Nowy i30 Fastback N został zmodernizowany o najnowsze funkcje bezpieczeństwa i wspomagania jazdy Hyundai SmartSense, które zapewniają dodatkowy spokój ducha.

   Poznaj całą rodzinę Hyundai N.

   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. 1
   2. 2
   3. 3
   the Hyundai i30 TCR N in the lead of a touring car race.

   Wyścigi samochodów turystycznych: i30 TCR N.

   Z 12 tytułami, 67 zwycięstwami i 148 miejscami na podium w 2020 roku, wyścigi klientów Hyundai Motorsport znajdują się na szczycie wyścigów TCR.

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

   Jak każdy Hyundai, nowy i30 Fastback N jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Popieramy tę jakość 5-letnią nieograniczoną gwarancją na przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczami, które kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży — standard.
   Hyundai Fastback N driving around a corner in an industrial setting.
   1
   Hyundai 5 year unlimited mileage warranty